Team

DEPARTEMENTEN

VERKOOP

AANKOOP

Alain Janssens

Jonge varkens
alain.janssens@jademo.be

Marc De Moor

Zeugen
marcdemoor@jademo.be

David De Moor

Materiaal
david.de.moor@jademo.be

ADMINISTRATIE

Charlotte De Moor

Hoofd
charlotte.demoor@jademo.be

Leslie Buysse

Transport - Export
leslie@jademo.be

Sylvia Plas

Algemeen - controle inkomende Belgische karkassen - opmaak borderel
sylvia@jademo.be

Jan Vandenbossche

Controle inkomende buitenlandse karkassen - Aankoopfacturen slachthuizen
jan@jademo.be

BOEKHOUDING

Jose Ghekiere

Financieel directeur
jose@jademo.be

Charlotte De Moor

Verkoop facturen
charlotte.demoor@jademo.be

Jan Vandenbossche

Aankoopfactuur
jan@jademo.be

PERSONEEL

Charlotte De Moor

Adminstratie: eigen personeel + aannemers
charlotte.demoor@jademo.be

Peter Janssens

Selectie en aanwerving van personeel voor de productie
peter.janssens@jademo.be

KWALITEIT

LOGISTIEK

David De Moor

Hoofd
david.de.moor@jademo.be

Leslie Buysse

Boeken van transport
leslie@jademo.be

TECHNISCHE DIENST

David De Moor

Hoofd
david.de.moor@jademo.be

©Jademo N.V. S.A. 2019 - Privacy & disclaimer

TNT - Tallieu & Tallieu